>GELİN PATİĞİ

>

Bizim Tire’li gelin yapıyor bu patikleri, sağolsun banada yaptı….
O kadar zarif ki bunları nerde ne zaman kullanacağım bilemiyorum, hadi fırsat buldum diyelim kullanmaya kıyamamki, hadi kıydım giydim diyelim vallahiiiiii eskimesin diye yerimden bile kalkmam 🙂
En iyisi mustakbel gelin için saklamak …
Ya o da benim düşündüğüm gibi patiklerim eskicek diye yerinden kalkamak istemezse …
Haydaaaa patikler başıma bela olduuu 🙂
Advertisements
This entry was posted in elişi. Bookmark the permalink.

19 Responses to >GELİN PATİĞİ

 1. papatya68 says:

  >Giy Yıldızım giy senden kıymetlimi eskirse eskisin yenisini yaptırırsın çok yakışmış yapanın da ellerine sağlık maşaallah öptüm canıııım:)

 2. aydilber says:

  >selam bende dün akşam bendekilerin fotoğraffını çektim gerçekten insan giymeye kıyamıyor …örenin eline sağlık giyeninde ayaklarına sağlık…iyi günlerde giymeniz dileğiyle

 3. >Yıldızcım günaydın ne kadar güzel görünüyor patikler çok beğendim yapanın ellerine sağlık.Resimdeki ayaklarda senin heralde başka ayağa bu kadar yakışmaz diye düşünüyorum bence sen kullan.Sevgilerimi bırakıyorum canım:-)

 4. şehnaz says:

  >yıldızcım,patik ne kadar güzel olmuş ama yazıların okunmuyor….bir bak istersen…

 5. >Canım giy ayağında eskisin. gelinlere yine yapılır. bak içinde kalır sonra:))) gelin kızlarımız yeniden yaparız güzelim. önce seb bir tadını çıkar.güzel bir gün dileğiyle dün bir heves indim benim atölyeye bir baktım akşam olmuş kaptırmışım kendimi kutulara:)))) çok cici 10 kadar hazırladım etrafımdakiler bana minik kutular bulun dedim. birde bir kutuyu yapışkanlarını ayırp kalıp çıkardım bulamazsam kutuyu da kendim yapacam:)))canım yayınlayacağım ama geçen ay yaptıklarımı bir açayım birkaç gündür kolaj oluşturma araştırmaları yapyorum en soon picasa da karar kıldım şimdi sana yazarken bir yandan onu indiriyorum bir konuyla ilgili beş ayrı resim açıp yer kaplamak istemiyorum. neyse ben mektup gibi yazdım :)) erkek çocukları için ne koyabiliriz kutulara kızlar kolayda onlar için saç tokaları getirtiyorum .sevgiler canım benim

 6. >Sevgili Yıldız,İnanırmısın, bu konuyu dün annemle konuştuk."Normal patik kalmadı, hepsi allı pullu, ayakkabı gibi oldu" demiştik.Hepsi çok güzel ve şık duruyor.Güle güle kullan.

 7. Hobicell says:

  >Hahahaha :))) kızım sen bir delisin, patşkten önce yazdıklarına bittimmm, :))) güldürdün beni ya, "GELİNİN VARMI DERDİN VAR" olacak bu zamandan sonra galiba.Şaka bir yana harika gerçekten, hemen anında kıza yapıtıryorsun, siyalı kırmızılı ve kahve pembe tonlarda, bu arada o mevzuyu konuştuk, çok canım sıkıldı, yarın sonuçlandırıyoz artık. İyiki ilettin canım, sağolasın.

 8. >ay yıldızım valla bende bayıldım bende kıyamam kız ben giysem aynı gün parçalanır.Bu arada demeden geçemiyeceğim ne güzel ayakların var ..:)

 9. Bahar YORGUN says:

  >acayip asortikmiş patikler 🙂 bence hemen kıyıp giy böylece başına bela olmazlar :))

 10. celebi74 says:

  >bahara katılıyorum bence bir süre giy ama saklamak istersen genede saklarsın geline.. böylece daha kıymetli olurlar bence.. gelinden geline devşirir dururlar belli mi olur :))

 11. Sibel says:

  >Ay bunlar çok şirinlermiş. Bencede bunları giymeye kıy :)sonra içinde kalır….

 12. Kendimce says:

  >gerçekten çok şıkmış güle güle giyin

 13. SEVGİ says:

  >çok şıklar bencede giy ben giymesem içimde kalırdı herhalde…gelinlere kadar daha neler çıkar neler..ayrıcada ayaklarınızda da çok şık durmuş…güle güle kullanın..

 14. feray says:

  >Giy Yıldızım gelin sana onu giy diye örmüş. Ayaklarında da çok güzel durmuş.Sevgiler.

 15. >zarif bir patik, ii günlerde kullanın

 16. humeyra says:

  >Yeni gelin adayı olarak özendim 🙂 Ne şık patikler onlar öyle. Patik giymeyen hatta çorap bile giymeyen ben… Birden içimde patik giyme isteği uyandı.

 17. Anonymous says:

  >Yazar cok tesekkurler…Selamlar Senay

 18. OZLEM ANNE says:

  >ahh bunlar cok zarif, dediginiz gibi kiyamam ki ben bunlari giymeye ama almak isterdim, sitenizde bazi seyler sattiginizi gordum neden bunlari ve bebek patiklerinide eklemiyorsunuz, harika gorunuyorlar , hem ustelik ilk aliciniz ben olurum 🙂 kolay gelsin , sevgilerxx

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s